Rodinné domy

Systém IZOBLOK je vhodný pro rychlou a levnou výstavbu rodinných domů. Díky materiálu, ze kterého jsou tvárnice vyrobeny, bude mít vaše stavba výbornou tepelnou a zvukovou izolaci, zajištěna bude i nehořlavost a odolnost vůči špatným povětrnostním podmínkám či menší spotřeba materiálu než u klasických zděných staveb. IZOBLOKové tvárnice jsou vyrobené z dřevocementu, který je velmi šetrný k přírodě. Stavba s tvárnicemi IZOBLOK je navíc velmi rychlá a jednoduchá.

Využité produkty:

výhody

Výhody

Skvělá izolace tepla

Skvělá izolace tepla

Výborné tepelné vlastnosti IZOBLOKu zajišťuje vrstva izolace, kterou již během výroby instalujeme dovnitř tvárnice. Izolaci tak chrání před mechanickým poškozením a povětrnostními vlivy čtyři centimetry dřevocementového materiálu. Nemusíte tak dodatečně zateplovat stavbu.
Prodyšnost

Prodyšnost

Izolační vrstva uvnitř tvárnic IZOBLOK je pravidelně přerušována spojovacími žebry, která umožňují odchod vodních par z interiéru, odvádějí nadbytečnou vlhkost a předcházejí plísním. Stavba proto takzvaně dýchá a bydlení v domech z IZOBLOK je zdravější.
Ekologické

Ekologické

IZOBLOK šetří přírodu. K výrobě tvárnic používáme kromě cementu a vody dřevní štěpku, která vzniká jako odpadní materiál při zpracování dřeva. Protože je IZOBLOK oproti jiným stavebním materiálům výrazně lehčí, snižuje se také ekologická zátěž během přepravy, navíc jej dodáváme bez palet a igelitových fólií.

funkce

Jak to funguje

Stavební stěnové díly jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, a to jak při výrobě, tak při samotném stavění. Přeprava se minimalizuje díky nízké hmotnosti tvárnic, které se dopravují bez palet a balících fólií.

Chybí jméno
Chybí kontaktní email
Chybí příjmení
Chybí telefon
Neplatný vstup