Bytový dům Blansko

Bytový dům Blansko

Ve městě Blansko byl vystavěn bytový dům ze systému IZOBLOK, tvárnice 35/14 EPS.

Bytový dům Cihlářská

Bytový dům Cihlářská

Bytový dům na ulici Cihlářská v Brně.

Bytový dům KOMFORT

Bytový dům KOMFORT

V roce 2013 byl dokončen první bytový dům typu KOMFORT, developerského projektu Hony za Kukýrnou v Tišnově a pokračuje výstavba druhého a třetího totožného domu v této lokalitě.


Lokalita: Tišnov

Rok: 2012 - 2016

Bytové domy "Na řece"

Bytové domy "Na řece"

V letech 2005 až 2006 jsme zrealizovali rozsáhlý bytový komplex "Na řece" v Brně - Komárov. Během dvou let zde bylo vystavěno celkem 77 bytových jednotek ve čtyřech pěti či sedmi podlažních bytových domech. Výstavbu prováděla stavební společnosti JB stavební s.r.o. podle projektantského návrhu společnosti arch21, s.r.o. 

Zahájení výstavby: 2005

Ukončení výstavby: 2006

Lokalita: Brno - Komárov

Bytové domy "Slunečný Vrch"

Bytové domy "Slunečný Vrch"

V roce 2007 začala první etapa výstavby bytových domů v Jihlavě, v městské části Horní Kosov. V této etapě byly vystavěny 3 čtyřpodlažní bytové domy v nichž najdete celkem 45 bytových jednotek. Projektové zpracování dodala jihlavská společnost ARTPROJEKT JIHLAVA, spol. s.r.o., výstavbu zajistila společnost UN Engineering-UNSTAV, s.r.o. Investorem této výstavby je společnost ABILD s.r.o.

Zahájení výstavby: 2007

Ukončení výstavby: 2007

Lokalita: Jihlava - Horní Kosov

Bytové domy "Hony za Kukýrnou"

Bytové domy "Hony za Kukýrnou"

V roce 2006 proběhla první etapa výstavby bytových domů v centru Tišnova, v lokalitě Hony za Kukýrnou. V této etapě byly dokončeny celkem čtyři čtyřpodlažní bytové domy s celkovou kapacitou 31 bytových jednotek. Návrh realizace dodal projektant pan Ing. V Dokládal, výstavbu zajišťovala společnost Němec Jiří stavitel s.r.o. 

Zahájení výstavby: červen 2006

Ukončení výstavby: červen 2007

Lokalita: Tišnov

Bytové domy "Za Pionýrskou"

Bytové domy "Za Pionýrskou"

V roce 2008 jsme realizovali výstavbu 4 bytových domů v lokalitě "Za Pionýrskou" v Hustopečích u Brna. Během jednoho roku byla dokončena výstavba 76 bytových jednotek. Návrh realizace dodal projektant pan Ing. V. Dokládal, výstavbu zajistili společnosti Němec Jiří stavitel s.r.o., Stavospol s.r.o. a JS-abacus s.r.o.

Zahájení výstavby: březen 2008

Ukončení výstavby: březen 2009

Lokalita: Hustopeče u Brna